V150C3V3C75BF
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V150C3V3C75BF
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Duomenų lapai: V150C3V3C75BF.pdf
  • Pranešimas
V150C3V3C75BF specifikacijos
Dalies numeris V150C3V3C75BF Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 75W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5998 pcs Duomenų lapas V150C3V3C75BF.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 100V Įtampa - įėjimas (maks.) 200V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 75W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 79% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 22.7A 100V - 200V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 22.7A Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V150C36T150BS2
V150C36T150BS2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 36V 150W
Sandelyje: 4225 pcs
parsisiųsti: V150C36T150BS2.pdf
RFQ
V150C36T150BS3
V150C36T150BS3
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 4518 pcs
parsisiųsti: V150C36T150BS3.pdf
RFQ
V150C3V3C75BF2
V150C3V3C75BF2
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 75W
parsisiųsti: V150C3V3C75BF2.pdf
V150C36T150BS
V150C36T150BS
parsisiųsti: V150C36T150BS.pdf
V150C3V3C75B
V150C3V3C75B
parsisiųsti: V150C3V3C75B.pdf
V150C3V3C75BF3
V150C3V3C75BF3