V150C28M150BF3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V150C28M150BF3
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 28V 150W
Duomenų lapai: V150C28M150BF3.pdf
  • Pranešimas
V150C28M150BF3 specifikacijos
Dalies numeris V150C28M150BF3 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 28V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5036 pcs Duomenų lapas V150C28M150BF3.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 28V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 100V Įtampa - įėjimas (maks.) 200V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 87.5% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 5.36A 100V - 200V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 5.36A Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V150C28M150BF
V150C28M150BF
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V 150W
Sandelyje: 4400 pcs
parsisiųsti: V150C28M150BF.pdf
RFQ
V150C28M150B2
V150C28M150B2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5858 pcs
parsisiųsti: V150C28M150B2.pdf
RFQ
V150C28M150B3
V150C28M150B3
parsisiųsti: V150C28M150B3.pdf
V150C28M150B
V150C28M150B