V150C28H150B3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V150C28H150B3
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 28V 150W
Duomenų lapai: V150C28H150B3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V150C28H150B3 specifikacijos
Dalies numeris V150C28H150B3 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 28V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5651 pcs Duomenų lapas V150C28H150B3.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 28V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 100V Įtampa - įėjimas (maks.) 200V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 87.5% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 5.36A 100V - 200V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 5.36A Programos ITE (Commercial)