V150B5E200B
VicorVicor
V150B5E200B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V150B5E200B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 200W
Duomenų lapai: V150B5E200B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V150B5E200B specifikacijos
Dalies numeris V150B5E200B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 200W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5193 pcs Duomenų lapas V150B5E200B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 100V Įtampa - įėjimas (maks.) 200V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 200W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -10°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 84.9%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 40A 100V - 200V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 40A
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V150B5E200BF3
V150B5E200BF3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 200W
Sandelyje: 4686 pcs
parsisiųsti: V150B5E200BF3.pdf
RFQ
V150B5E150BS
V150B5E150BS
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 150W
Sandelyje: 4518 pcs
parsisiųsti: V150B5E150BS.pdf
RFQ
V150B5E200BF
V150B5E200BF
parsisiųsti: V150B5E200BF.pdf
V150B5E200B2
V150B5E200B2
parsisiųsti: V150B5E200B2.pdf
V150B5E150BN2
V150B5E150BN2
parsisiųsti: V150B5E150BN2.pdf
V150B5E200BF2
V150B5E200BF2
parsisiųsti: V150B5E200BF2.pdf
V150B5E150BS2
V150B5E150BS2
parsisiųsti: V150B5E150BS2.pdf
V150B5E150BS3
V150B5E150BS3
parsisiųsti: V150B5E150BS3.pdf
V150B5E200BG
V150B5E200BG
parsisiųsti: V150B5E200BG.pdf
V150B5E200B3
V150B5E200B3
parsisiųsti: V150B5E200B3.pdf
V150B5E150BN
V150B5E150BN