V150B5E150B
VicorVicor
V150B5E150B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V150B5E150B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 150W
Duomenų lapai: V150B5E150B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V150B5E150B specifikacijos
Dalies numeris V150B5E150B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5724 pcs Duomenų lapas V150B5E150B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 100V Įtampa - įėjimas (maks.) 200V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -10°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 85.8%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 30A 100V - 200V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 30A
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V150B5E150B2
V150B5E150B2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 150W
Sandelyje: 4651 pcs
parsisiųsti: V150B5E150B2.pdf
RFQ
V150B5E150BG
V150B5E150BG
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 593 pcs
parsisiųsti: V150B5E150BG.pdf
RFQ
V150B5C200BS3
V150B5C200BS3
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 200W
Sandelyje: 4579 pcs
parsisiųsti: V150B5C200BS3.pdf
V150B5C200BN3
V150B5C200BN3
parsisiųsti: V150B5C200BN3.pdf
V150B5E150BF2
V150B5E150BF2