V150B5C150BL
VicorVicor
V150B5C150BL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V150B5C150BL
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 150W
Duomenų lapai: V150B5C150BL.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 507 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 507 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V150B5C150BL specifikacijos
Dalies numeris V150B5C150BL Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 507 pcs Duomenų lapas V150B5C150BL.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 100V Įtampa - įėjimas (maks.) 200V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 85.8% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 30A 100V - 200V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 30A Programos ITE (Commercial)