V150B48M150BF2
VicorVicor
V150B48M150BF2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V150B48M150BF2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 48V 150W
Duomenų lapai: V150B48M150BF2.pdf
  • Pranešimas
V150B48M150BF2 specifikacijos
Dalies numeris V150B48M150BF2 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 48V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5216 pcs Duomenų lapas V150B48M150BF2.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 48V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 100V Įtampa - įėjimas (maks.) 200V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 89.1%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 100V - 200V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 3.13A
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V150B48M150BG3
V150B48M150BG3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 150W
Sandelyje: 3968 pcs
parsisiųsti: V150B48M150BG3.pdf
RFQ
V150B48H250BS3
V150B48H250BS3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 250W
Sandelyje: 4964 pcs
parsisiųsti: V150B48H250BS3.pdf
RFQ
V150B48M150B
V150B48M150B