V150B3V3T150B2
VicorVicor
V150B3V3T150B2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V150B3V3T150B2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Duomenų lapai: V150B3V3T150B2.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V150B3V3T150B2 specifikacijos
Dalies numeris V150B3V3T150B2 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4999 pcs Duomenų lapas V150B3V3T150B2.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 100V Įtampa - įėjimas (maks.) 200V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 81%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 45.45A 100V - 200V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 45.45A
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V150B3V3T150BF2
V150B3V3T150BF2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Sandelyje: 5580 pcs
parsisiųsti: V150B3V3T150BF2.pdf
RFQ
V150B3V3T150BF3
V150B3V3T150BF3
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 4667 pcs
parsisiųsti: V150B3V3T150BF3.pdf
RFQ
V150B3V3T150B
V150B3V3T150B