V150B3V3C150B
VicorVicor
V150B3V3C150B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V150B3V3C150B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Duomenų lapai: V150B3V3C150B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V150B3V3C150B specifikacijos
Dalies numeris V150B3V3C150B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4492 pcs Duomenų lapas V150B3V3C150B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 100V Įtampa - įėjimas (maks.) 200V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 81%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 45.45A 100V - 200V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 45.45A
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V150B3V3C100BN3
V150B3V3C100BN3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 100W
Sandelyje: 4057 pcs
parsisiųsti: V150B3V3C100BN3.pdf
RFQ
V150B3V3C150BG
V150B3V3C150BG
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Sandelyje: 5552 pcs
parsisiųsti: V150B3V3C150BG.pdf
RFQ
V150B3V3C100BN2
V150B3V3C100BN2
parsisiųsti: V150B3V3C100BN2.pdf
V150B3V3C100BS2
V150B3V3C100BS2
parsisiųsti: V150B3V3C100BS2.pdf
V150B3V3C150B2
V150B3V3C150B2
parsisiųsti: V150B3V3C150B2.pdf
V150B3V3C100BS
V150B3V3C100BS
parsisiųsti: V150B3V3C100BS.pdf
V150B3V3C150BF
V150B3V3C150BF
parsisiųsti: V150B3V3C150BF.pdf
V150B3V3C150BF3
V150B3V3C150BF3
parsisiųsti: V150B3V3C150BF3.pdf
V150B3V3C150BF2
V150B3V3C150BF2
parsisiųsti: V150B3V3C150BF2.pdf
V150B3V3C100BN
V150B3V3C100BN
parsisiųsti: V150B3V3C100BN.pdf
V150B3V3C100BS3
V150B3V3C100BS3
parsisiųsti: V150B3V3C100BS3.pdf
V150B3V3C150B3
V150B3V3C150B3
parsisiųsti: V150B3V3C150B3.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus