V150B3V3C100B
VicorVicor
V150B3V3C100B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V150B3V3C100B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 100W
Duomenų lapai: V150B3V3C100B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V150B3V3C100B specifikacijos
Dalies numeris V150B3V3C100B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 100W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4308 pcs Duomenų lapas V150B3V3C100B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 100V Įtampa - įėjimas (maks.) 200V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 100W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 81.5%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 30.3A 100V - 200V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 30.3A
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V150B3V3C100BF2
V150B3V3C100BF2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 100W
Sandelyje: 4668 pcs
parsisiųsti: V150B3V3C100BF2.pdf
RFQ
V150B36T250BN
V150B36T250BN
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 36V 250W
Sandelyje: 4168 pcs
parsisiųsti: V150B36T250BN.pdf
RFQ
V150B3V3C100BG
V150B3V3C100BG
parsisiųsti: V150B3V3C100BG.pdf
V150B36T250BN2
V150B36T250BN2
parsisiųsti: V150B36T250BN2.pdf
V150B3V3C100BF
V150B3V3C100BF