V150B28M250B
VicorVicor
V150B28M250B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V150B28M250B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 28V 250W
Duomenų lapai: V150B28M250B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 190 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 190 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V150B28M250B specifikacijos
Dalies numeris V150B28M250B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 28V 250W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 190 pcs Duomenų lapas V150B28M250B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 28V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 100V Įtampa - įėjimas (maks.) 200V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 250W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 89.2% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 8.93A 100V - 200V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 8.93A Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V150B28M250BF
V150B28M250BF
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V 250W
Sandelyje: 4741 pcs
parsisiųsti: V150B28M250BF.pdf
RFQ
V150B28M150BS2
V150B28M150BS2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V 150W
Sandelyje: 4313 pcs
parsisiųsti: V150B28M150BS2.pdf
RFQ
V150B28M150BN2
V150B28M150BN2
parsisiųsti: V150B28M150BN2.pdf
V150B28M250BG
V150B28M250BG
parsisiųsti: V150B28M250BG.pdf
V150B28M150BS
V150B28M150BS
parsisiųsti: V150B28M150BS.pdf
V150B28M150BN
V150B28M150BN
parsisiųsti: V150B28M150BN.pdf
V150B28M250B2
V150B28M250B2
parsisiųsti: V150B28M250B2.pdf
V150B28M250BF2
V150B28M250BF2
parsisiųsti: V150B28M250BF2.pdf
V150B28M250BF3
V150B28M250BF3
parsisiųsti: V150B28M250BF3.pdf
V150B28M150BN3
V150B28M150BN3
parsisiųsti: V150B28M150BN3.pdf
V150B28M250B3
V150B28M250B3
parsisiųsti: V150B28M250B3.pdf
V150B28M150BS3
V150B28M150BS3
parsisiųsti: V150B28M150BS3.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus