V150B24T250BF
VicorVicor
V150B24T250BF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V150B24T250BF
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 24V 250W
Duomenų lapai: V150B24T250BF.pdf
  • Pranešimas
V150B24T250BF specifikacijos
Dalies numeris V150B24T250BF Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 24V 250W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4535 pcs Duomenų lapas V150B24T250BF.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 24V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 100V Įtampa - įėjimas (maks.) 200V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 250W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 88.6%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 10.42A 100V - 200V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 10.42A
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V150B24T250BG2
V150B24T250BG2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 24V 250W
Sandelyje: 4507 pcs
parsisiųsti: V150B24T250BG2.pdf
RFQ
V150B24T250BL
V150B24T250BL
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 510 pcs
parsisiųsti: V150B24T250BL.pdf
RFQ
V150B24T250B
V150B24T250B
Sandelyje: 4936 pcs
parsisiųsti: V150B24T250B.pdf
V150B24T250BF2
V150B24T250BF2
parsisiųsti: V150B24T250BF2.pdf
V150B24T250BF3
V150B24T250BF3