V150B24M250BL3
VicorVicor
V150B24M250BL3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V150B24M250BL3
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 24V 250W
Duomenų lapai: V150B24M250BL3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V150B24M250BL3 specifikacijos
Dalies numeris V150B24M250BL3 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 24V 250W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5587 pcs Duomenų lapas V150B24M250BL3.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 24V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 100V Įtampa - įėjimas (maks.) 200V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 250W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 88.6%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 10.42A 100V - 200V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 10.42A
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V150B24M250BN2
V150B24M250BN2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 24V 250W
Sandelyje: 4528 pcs
parsisiųsti: V150B24M250BN2.pdf
RFQ
V150B24M250BF3
V150B24M250BF3
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 213 pcs
parsisiųsti: V150B24M250BF3.pdf
RFQ
V150B24M250BL
V150B24M250BL