V150B15T250B
VicorVicor
V150B15T250B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V150B15T250B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 15V 250W
Duomenų lapai: V150B15T250B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V150B15T250B specifikacijos
Dalies numeris V150B15T250B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 15V 250W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 6035 pcs Duomenų lapas V150B15T250B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 100V Įtampa - įėjimas (maks.) 200V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 250W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 88.7%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 16.67A 100V - 200V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 16.67A
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V150B15T250BF
V150B15T250BF
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 250W
Sandelyje: 4366 pcs
parsisiųsti: V150B15T250BF.pdf
RFQ
V150B15T250BF2
V150B15T250BF2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5055 pcs
parsisiųsti: V150B15T250BF2.pdf
RFQ
V150B15T150BS
V150B15T150BS
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 150W
parsisiųsti: V150B15T150BS.pdf
V150B15T250BG
V150B15T250BG
parsisiųsti: V150B15T250BG.pdf
V150B15T150BN2
V150B15T150BN2
parsisiųsti: V150B15T150BN2.pdf
V150B15T150BS3
V150B15T150BS3
parsisiųsti: V150B15T150BS3.pdf
V150B15T250BF3
V150B15T250BF3
parsisiųsti: V150B15T250BF3.pdf
V150B15T150BS2
V150B15T150BS2
parsisiųsti: V150B15T150BS2.pdf
V150B15T150BN3
V150B15T150BN3
parsisiųsti: V150B15T150BN3.pdf
V150B15T250B2
V150B15T250B2
parsisiųsti: V150B15T250B2.pdf
V150B15T150BN
V150B15T150BN
Sandelyje: 485 pcs
parsisiųsti: V150B15T150BN.pdf
V150B15T250B3
V150B15T250B3
parsisiųsti: V150B15T250B3.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus