V150B15C150BS3
VicorVicor
Vicor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V150B15C150BS3
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 15V 150W
Duomenų lapai: V150B15C150BS3.pdf
  • Pranešimas
V150B15C150BS3 specifikacijos
Dalies numeris V150B15C150BS3 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 15V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4876 pcs Duomenų lapas V150B15C150BS3.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 100V Įtampa - įėjimas (maks.) 200V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 86.1%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 100V - 200V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 10A