V150A8M300B
VicorVicor
V150A8M300B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V150A8M300B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 8V 300W
Duomenų lapai: V150A8M300B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V150A8M300B specifikacijos
Dalies numeris V150A8M300B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 8V 300W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4716 pcs Duomenų lapas V150A8M300B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 8V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 100V Įtampa - įėjimas (maks.) 200V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 300W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 86.2%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 37.5A 100V - 200V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 37.5A
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V150A8H400BN2
V150A8H400BN2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 8V 400W
Sandelyje: 4659 pcs
parsisiųsti: V150A8H400BN2.pdf
RFQ
V150A8M300BF
V150A8M300BF
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 8V 300W
Sandelyje: 5499 pcs
parsisiųsti: V150A8M300BF.pdf
RFQ
V150A8H400BN3
V150A8H400BN3
parsisiųsti: V150A8H400BN3.pdf
V150A8M300BF3
V150A8M300BF3
parsisiųsti: V150A8M300BF3.pdf
V150A8M300BG
V150A8M300BG
parsisiųsti: V150A8M300BG.pdf
V150A8H400BS3
V150A8H400BS3
parsisiųsti: V150A8H400BS3.pdf
V150A8M300B2
V150A8M300B2
parsisiųsti: V150A8M300B2.pdf
V150A8H400BS
V150A8H400BS
parsisiųsti: V150A8H400BS.pdf
V150A8H400BS2
V150A8H400BS2
parsisiųsti: V150A8H400BS2.pdf
V150A8M300BF2
V150A8M300BF2
parsisiųsti: V150A8M300BF2.pdf
V150A8M300B3
V150A8M300B3
Sandelyje: 197 pcs
parsisiųsti: V150A8M300B3.pdf
V150A8H400BN
V150A8H400BN
parsisiųsti: V150A8H400BN.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus