V150A48C500B2
VicorVicor
V150A48C500B2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V150A48C500B2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 48V 500W
Duomenų lapai: V150A48C500B2.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V150A48C500B2 specifikacijos
Dalies numeris V150A48C500B2 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 48V 500W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4283 pcs Duomenų lapas V150A48C500B2.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 48V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 100V Įtampa - įėjimas (maks.) 200V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 500W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 89.9%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 10.42A 100V - 200V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 10.42A
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V150A48C500BF2
V150A48C500BF2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 500W
Sandelyje: 356 pcs
parsisiųsti: V150A48C500BF2.pdf
RFQ
V150A48C400BN2
V150A48C400BN2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 400W
Sandelyje: 5556 pcs
parsisiųsti: V150A48C400BN2.pdf
RFQ
V150A48C500B
V150A48C500B