V150A24T400B
VicorVicor
V150A24T400B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V150A24T400B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 24V 400W
Duomenų lapai: V150A24T400B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V150A24T400B specifikacijos
Dalies numeris V150A24T400B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 24V 400W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5794 pcs Duomenų lapas V150A24T400B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 24V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 100V Įtampa - įėjimas (maks.) 200V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 400W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 88.3%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 16.67A 100V - 200V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 16.67A
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V150A24M500BN2
V150A24M500BN2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 24V 500W
Sandelyje: 5770 pcs
parsisiųsti: V150A24M500BN2.pdf
RFQ
V150A24T400B3
V150A24T400B3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 24V 400W
Sandelyje: 327 pcs
parsisiųsti: V150A24T400B3.pdf
RFQ
V150A24T400B2
V150A24T400B2
Sandelyje: 5189 pcs
parsisiųsti: V150A24T400B2.pdf
V150A24M500BN
V150A24M500BN
parsisiųsti: V150A24M500BN.pdf
V150A24M500BS3
V150A24M500BS3
parsisiųsti: V150A24M500BS3.pdf
V150A24T400BF
V150A24T400BF
parsisiųsti: V150A24T400BF.pdf
V150A24M500BN3
V150A24M500BN3
parsisiųsti: V150A24M500BN3.pdf
V150A24T400BF3
V150A24T400BF3
parsisiųsti: V150A24T400BF3.pdf
V150A24M500BS
V150A24M500BS
parsisiųsti: V150A24M500BS.pdf
V150A24M500BS2
V150A24M500BS2
parsisiųsti: V150A24M500BS2.pdf
V150A24T400BF2
V150A24T400BF2
parsisiųsti: V150A24T400BF2.pdf
V150A24T400BG
V150A24T400BG
Sandelyje: 340 pcs
parsisiųsti: V150A24T400BG.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus