V110C8H75BS
VicorVicor
Vicor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V110C8H75BS
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 8V 75W
Duomenų lapai: V110C8H75BS.pdf
  • Pranešimas
V110C8H75BS specifikacijos
Dalies numeris V110C8H75BS Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 8V 75W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5421 pcs Duomenų lapas V110C8H75BS.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 8V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 66V Įtampa - įėjimas (maks.) 154V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 75W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 84.3% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 9.38A 66V - 154V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 9.38A Bazinės dalies numeris V110C8H75