V110C8H75BG
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V110C8H75BG
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 8V 75W
Duomenų lapai: V110C8H75BG.pdf
  • Pranešimas
V110C8H75BG specifikacijos
Dalies numeris V110C8H75BG Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 8V 75W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5644 pcs Duomenų lapas V110C8H75BG.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 8V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 66V Įtampa - įėjimas (maks.) 154V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 75W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 84.3% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 9.38A 66V - 154V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 9.38A Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V110C8H75B
V110C8H75B
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 8V 75W
Sandelyje: 4975 pcs
parsisiųsti: V110C8H75B.pdf
RFQ
V110C8H75BG2
V110C8H75BG2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 4636 pcs
parsisiųsti: V110C8H75BG2.pdf
RFQ
V110C8H75BG3
V110C8H75BG3