V110B8T150BL
VicorVicor
V110B8T150BL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V110B8T150BL
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 8V 150W
Duomenų lapai: V110B8T150BL.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 603 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 603 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V110B8T150BL specifikacijos
Dalies numeris V110B8T150BL Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 8V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 603 pcs Duomenų lapas V110B8T150BL.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 8V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 66V Įtampa - įėjimas (maks.) 154V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 86.8% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 18.75A 66V - 154V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 18.75A Bazinės dalies numeris V110B8T150
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V110B8T150BS
V110B8T150BS
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 8V 150W
Sandelyje: 5564 pcs
parsisiųsti: V110B8T150BS.pdf
RFQ
V110B8T150BG3
V110B8T150BG3
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5732 pcs
parsisiųsti: V110B8T150BG3.pdf
RFQ
V110B8T150BL3
V110B8T150BL3
parsisiųsti: V110B8T150BL3.pdf
V110B8T150BF3
V110B8T150BF3
parsisiųsti: V110B8T150BF3.pdf
V110B8T150BN2
V110B8T150BN2
parsisiųsti: V110B8T150BN2.pdf
V110B8T150BL2
V110B8T150BL2