V110B5T150B
VicorVicor
V110B5T150B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V110B5T150B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 150W
Duomenų lapai: V110B5T150B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V110B5T150B specifikacijos
Dalies numeris V110B5T150B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5914 pcs Duomenų lapas V110B5T150B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 66V Įtampa - įėjimas (maks.) 154V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 84.8%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 30A 66V - 154V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 30A
Bazinės dalies numeris V110B5T150 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V110B5T100BN
V110B5T100BN
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 100W
Sandelyje: 5808 pcs
parsisiųsti: V110B5T100BN.pdf
RFQ
V110B5T150BF
V110B5T150BF
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 150W
Sandelyje: 4832 pcs
parsisiųsti: V110B5T150BF.pdf
RFQ
V110B5T100BN3
V110B5T100BN3
parsisiųsti: V110B5T100BN3.pdf
V110B5T150BF2
V110B5T150BF2
parsisiųsti: V110B5T150BF2.pdf
V110B5T100BS2
V110B5T100BS2
parsisiųsti: V110B5T100BS2.pdf
V110B5T150BG
V110B5T150BG
Sandelyje: 531 pcs
parsisiųsti: V110B5T150BG.pdf
V110B5T150B3
V110B5T150B3
parsisiųsti: V110B5T150B3.pdf
V110B5T100BN2
V110B5T100BN2
parsisiųsti: V110B5T100BN2.pdf
V110B5T100BS
V110B5T100BS
parsisiųsti: V110B5T100BS.pdf
V110B5T150BF3
V110B5T150BF3
parsisiųsti: V110B5T150BF3.pdf
V110B5T150B2
V110B5T150B2
parsisiųsti: V110B5T150B2.pdf
V110B5T100BS3
V110B5T100BS3
parsisiųsti: V110B5T100BS3.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus