V110B5T100BF
VicorVicor
V110B5T100BF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V110B5T100BF
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 100W
Duomenų lapai: V110B5T100BF.pdf
  • Pranešimas
V110B5T100BF specifikacijos
Dalies numeris V110B5T100BF Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 100W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4613 pcs Duomenų lapas V110B5T100BF.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 66V Įtampa - įėjimas (maks.) 154V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 100W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 81.3%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 66V - 154V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 20A
Bazinės dalies numeris V110B5T100 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V110B5M150BS
V110B5M150BS
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 150W
Sandelyje: 5869 pcs
parsisiųsti: V110B5M150BS.pdf
RFQ
V110B5T100B
V110B5T100B
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 100W