V110B5H150B
VicorVicor
V110B5H150B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V110B5H150B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 150W
Duomenų lapai: V110B5H150B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V110B5H150B specifikacijos
Dalies numeris V110B5H150B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5338 pcs Duomenų lapas V110B5H150B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 66V Įtampa - įėjimas (maks.) 154V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 84.8%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 30A 66V - 154V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 30A
Bazinės dalies numeris V110B5H150 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V110B5H150B3
V110B5H150B3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 150W
Sandelyje: 5361 pcs
parsisiųsti: V110B5H150B3.pdf
RFQ
V110B5H150B2
V110B5H150B2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 4599 pcs
parsisiųsti: V110B5H150B2.pdf
RFQ
V110B5H150BF2
V110B5H150BF2
parsisiųsti: V110B5H150BF2.pdf
V110B5H100BN3
V110B5H100BN3
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 100W
parsisiųsti: V110B5H100BN3.pdf
V110B5H100BN
V110B5H100BN
parsisiųsti: V110B5H100BN.pdf
V110B5H150BG
V110B5H150BG
parsisiųsti: V110B5H150BG.pdf
V110B5H100BS
V110B5H100BS
parsisiųsti: V110B5H100BS.pdf
V110B5H150BF3
V110B5H150BF3
parsisiųsti: V110B5H150BF3.pdf
V110B5H100BS2
V110B5H100BS2
parsisiųsti: V110B5H100BS2.pdf
V110B5H100BN2
V110B5H100BN2
parsisiųsti: V110B5H100BN2.pdf
V110B5H150BF
V110B5H150BF
parsisiųsti: V110B5H150BF.pdf
V110B5H100BS3
V110B5H100BS3
parsisiųsti: V110B5H100BS3.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus