V110B5E100B
VicorVicor
V110B5E100B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V110B5E100B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 100W
Duomenų lapai: V110B5E100B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V110B5E100B specifikacijos
Dalies numeris V110B5E100B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 100W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5709 pcs Duomenų lapas V110B5E100B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 66V Įtampa - įėjimas (maks.) 154V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 100W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -10°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 81.3%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 66V - 154V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 20A
Bazinės dalies numeris V110B5E100 Programos ITE (Commercial)
Susiję produktai
V110B5C150BS
V110B5C150BS
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 150W
Sandelyje: 5701 pcs
parsisiųsti: V110B5C150BS.pdf
RFQ
V110B5E100BF
V110B5E100BF
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 100W
Sandelyje: 5541 pcs
parsisiųsti: V110B5E100BF.pdf
RFQ
V110B5C150BN3
V110B5C150BN3
parsisiųsti: V110B5C150BN3.pdf
V110B5E100B2
V110B5E100B2
parsisiųsti: V110B5E100B2.pdf
V110B5E100BF2
V110B5E100BF2
parsisiųsti: V110B5E100BF2.pdf
V110B5C150BS3
V110B5C150BS3
parsisiųsti: V110B5C150BS3.pdf
V110B5E100B3
V110B5E100B3
parsisiųsti: V110B5E100B3.pdf
V110B5C150BS2
V110B5C150BS2
parsisiųsti: V110B5C150BS2.pdf
V110B5E100BG
V110B5E100BG
Sandelyje: 515 pcs
parsisiųsti: V110B5E100BG.pdf
V110B5E100BF3
V110B5E100BF3
parsisiųsti: V110B5E100BF3.pdf
V110B5C150BN2
V110B5C150BN2