V110B48M150B
VicorVicor
V110B48M150B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V110B48M150B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 48V 150W
Duomenų lapai: V110B48M150B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V110B48M150B specifikacijos
Dalies numeris V110B48M150B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 48V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4121 pcs Duomenų lapas V110B48M150B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 48V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 66V Įtampa - įėjimas (maks.) 154V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 86.9%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 66V - 154V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 3.13A
Bazinės dalies numeris V110B48M150 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V110B48M150B3
V110B48M150B3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 150W
Sandelyje: 4679 pcs
parsisiųsti: V110B48M150B3.pdf
RFQ
V110B48M150BG
V110B48M150BG
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5925 pcs
parsisiųsti: V110B48M150BG.pdf
RFQ
V110B48M150BF3
V110B48M150BF3
parsisiųsti: V110B48M150BF3.pdf
V110B48H200BS
V110B48H200BS
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 200W
parsisiųsti: V110B48H200BS.pdf
V110B48M150BF
V110B48M150BF
parsisiųsti: V110B48M150BF.pdf
V110B48H200BN2
V110B48H200BN2
parsisiųsti: V110B48H200BN2.pdf
V110B48M150BF2
V110B48M150BF2
parsisiųsti: V110B48M150BF2.pdf
V110B48M150B2
V110B48M150B2