V110B36M150BF
VicorVicor
V110B36M150BF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V110B36M150BF
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 36V 150W
Duomenų lapai: V110B36M150BF.pdf
  • Pranešimas
V110B36M150BF specifikacijos
Dalies numeris V110B36M150BF Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 36V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4154 pcs Duomenų lapas V110B36M150BF.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 36V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 66V Įtampa - įėjimas (maks.) 154V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 87%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 4.17A 66V - 154V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 4.17A
Bazinės dalies numeris V110B36M150 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V110B36M150B3
V110B36M150B3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 36V 150W
Sandelyje: 5956 pcs
parsisiųsti: V110B36M150B3.pdf
RFQ
V110B36M150B
V110B36M150B
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5224 pcs
parsisiųsti: V110B36M150B.pdf
RFQ
V110B36M150BG2
V110B36M150BG2
parsisiųsti: V110B36M150BG2.pdf
V110B36M150BG
V110B36M150BG
parsisiųsti: V110B36M150BG.pdf
V110B36M150BF3
V110B36M150BF3