V110B36C200BF
VicorVicor
V110B36C200BF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V110B36C200BF
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 36V 200W
Duomenų lapai: V110B36C200BF.pdf
  • Pranešimas
V110B36C200BF specifikacijos
Dalies numeris V110B36C200BF Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 36V 200W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4946 pcs Duomenų lapas V110B36C200BF.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 36V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 66V Įtampa - įėjimas (maks.) 154V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 200W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 88.7%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 5.56A 66V - 154V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 5.56A
Bazinės dalies numeris V110B36C200 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V110B36C200B
V110B36C200B
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 36V 200W