V110B36C150B
VicorVicor
V110B36C150B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V110B36C150B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 36V 150W
Duomenų lapai: V110B36C150B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V110B36C150B specifikacijos
Dalies numeris V110B36C150B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 36V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4188 pcs Duomenų lapas V110B36C150B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 36V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 66V Įtampa - įėjimas (maks.) 154V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 87%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 4.17A 66V - 154V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 4.17A
Bazinės dalies numeris V110B36C150 Programos ITE (Commercial)
Susiję produktai
V110B28T200BN
V110B28T200BN
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V 200W
Sandelyje: 4333 pcs
parsisiųsti: V110B28T200BN.pdf
RFQ
V110B36C150BF2
V110B36C150BF2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 36V 150W
Sandelyje: 4505 pcs
parsisiųsti: V110B36C150BF2.pdf
RFQ
V110B28T200BS
V110B28T200BS
parsisiųsti: V110B28T200BS.pdf
V110B36C150B3
V110B36C150B3
parsisiųsti: V110B36C150B3.pdf
V110B36C150BG
V110B36C150BG
Sandelyje: 584 pcs
parsisiųsti: V110B36C150BG.pdf
V110B28T200BN3
V110B28T200BN3
parsisiųsti: V110B28T200BN3.pdf
V110B36C150BF
V110B36C150BF