V110B28M150B
VicorVicor
V110B28M150B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V110B28M150B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 28V 150W
Duomenų lapai: V110B28M150B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V110B28M150B specifikacijos
Dalies numeris V110B28M150B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 28V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4302 pcs Duomenų lapas V110B28M150B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 28V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 66V Įtampa - įėjimas (maks.) 154V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 89.2%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 5.36A 66V - 154V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 5.36A
Bazinės dalies numeris V110B28M150 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V110B28H200BN3
V110B28H200BN3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V 200W
Sandelyje: 4533 pcs
parsisiųsti: V110B28H200BN3.pdf
RFQ
V110B28H200BS3
V110B28H200BS3
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 4061 pcs
parsisiųsti: V110B28H200BS3.pdf
RFQ
V110B28M150BG
V110B28M150BG
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V 150W
parsisiųsti: V110B28M150BG.pdf
V110B28M150BF3
V110B28M150BF3
parsisiųsti: V110B28M150BF3.pdf
V110B28H200BN
V110B28H200BN
parsisiųsti: V110B28H200BN.pdf
V110B28M150B2
V110B28M150B2
parsisiųsti: V110B28M150B2.pdf
V110B28M150BF
V110B28M150BF
parsisiųsti: V110B28M150BF.pdf
V110B28H200BS
V110B28H200BS
parsisiųsti: V110B28H200BS.pdf
V110B28M150B3
V110B28M150B3
parsisiųsti: V110B28M150B3.pdf
V110B28H200BN2
V110B28H200BN2
parsisiųsti: V110B28H200BN2.pdf
V110B28M150BF2
V110B28M150BF2
parsisiųsti: V110B28M150BF2.pdf
V110B28H200BS2
V110B28H200BS2
parsisiųsti: V110B28H200BS2.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus