V110B28E200B
VicorVicor
V110B28E200B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V110B28E200B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 28V 200W
Duomenų lapai: V110B28E200B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V110B28E200B specifikacijos
Dalies numeris V110B28E200B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 28V 200W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5100 pcs Duomenų lapas V110B28E200B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 28V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 66V Įtampa - įėjimas (maks.) 154V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 200W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -10°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 87.5%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 7.14A 66V - 154V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 7.14A
Bazinės dalies numeris V110B28E200 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V110B28E150BS2
V110B28E150BS2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V 150W
Sandelyje: 5003 pcs
parsisiųsti: V110B28E150BS2.pdf
RFQ
V110B28E150BS
V110B28E150BS
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 4182 pcs
parsisiųsti: V110B28E150BS.pdf
RFQ
V110B28E200BF
V110B28E200BF
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V 200W
parsisiųsti: V110B28E200BF.pdf
V110B28E200B2
V110B28E200B2
parsisiųsti: V110B28E200B2.pdf
V110B28E150BN2
V110B28E150BN2
parsisiųsti: V110B28E150BN2.pdf
V110B28E150BN
V110B28E150BN
Sandelyje: 636 pcs
parsisiųsti: V110B28E150BN.pdf
V110B28E200BG
V110B28E200BG
parsisiųsti: V110B28E200BG.pdf
V110B28E150BN3
V110B28E150BN3
parsisiųsti: V110B28E150BN3.pdf
V110B28E200B3
V110B28E200B3
parsisiųsti: V110B28E200B3.pdf
V110B28E150BS3
V110B28E150BS3
parsisiųsti: V110B28E150BS3.pdf
V110B28E200BF3
V110B28E200BF3
parsisiųsti: V110B28E200BF3.pdf
V110B28E200BF2
V110B28E200BF2
parsisiųsti: V110B28E200BF2.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus