V110B24C200B
VicorVicor
V110B24C200B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V110B24C200B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 24V 200W
Duomenų lapai: V110B24C200B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 579 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 579 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V110B24C200B specifikacijos
Dalies numeris V110B24C200B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 24V 200W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 579 pcs Duomenų lapas V110B24C200B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 24V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 66V Įtampa - įėjimas (maks.) 154V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 200W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 87.3% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 8.33A 66V - 154V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 8.33A Bazinės dalies numeris V110B24C200
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V110B24C150BN3
V110B24C150BN3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 24V 150W
Sandelyje: 5780 pcs
parsisiųsti: V110B24C150BN3.pdf
RFQ
V110B24C150BN2
V110B24C150BN2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5636 pcs
parsisiųsti: V110B24C150BN2.pdf
RFQ
V110B24C200BF3
V110B24C200BF3
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 24V 200W
Sandelyje: 512 pcs
parsisiųsti: V110B24C200BF3.pdf
V110B24C150BS
V110B24C150BS
parsisiųsti: V110B24C150BS.pdf
V110B24C200BG
V110B24C200BG
Sandelyje: 558 pcs
parsisiųsti: V110B24C200BG.pdf
V110B24C200B2
V110B24C200B2
parsisiųsti: V110B24C200B2.pdf
V110B24C200BF
V110B24C200BF
Sandelyje: 552 pcs
parsisiųsti: V110B24C200BF.pdf
V110B24C200B3
V110B24C200B3
Sandelyje: 515 pcs
parsisiųsti: V110B24C200B3.pdf
V110B24C150BS3
V110B24C150BS3
parsisiųsti: V110B24C150BS3.pdf
V110B24C200BF2
V110B24C200BF2
parsisiųsti: V110B24C200BF2.pdf
V110B24C150BS2
V110B24C150BS2