V110B15T200B
VicorVicor
V110B15T200B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V110B15T200B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 15V 200W
Duomenų lapai: V110B15T200B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V110B15T200B specifikacijos
Dalies numeris V110B15T200B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 15V 200W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4281 pcs Duomenų lapas V110B15T200B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 66V Įtampa - įėjimas (maks.) 154V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 200W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 88.1%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 13.33A 66V - 154V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 13.33A
Bazinės dalies numeris V110B15T200 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V110B15T150BN2
V110B15T150BN2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 150W
Sandelyje: 6043 pcs
parsisiųsti: V110B15T150BN2.pdf
RFQ
V110B15T150BS
V110B15T150BS
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 4821 pcs
parsisiųsti: V110B15T150BS.pdf
RFQ
V110B15T200BG
V110B15T200BG
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 200W
Sandelyje: 534 pcs
parsisiųsti: V110B15T200BG.pdf
V110B15T200B2
V110B15T200B2
parsisiųsti: V110B15T200B2.pdf
V110B15T150BN3
V110B15T150BN3
parsisiųsti: V110B15T150BN3.pdf
V110B15T150BS2
V110B15T150BS2
parsisiųsti: V110B15T150BS2.pdf
V110B15T200B3
V110B15T200B3
parsisiųsti: V110B15T200B3.pdf
V110B15T200BF3
V110B15T200BF3
parsisiųsti: V110B15T200BF3.pdf
V110B15T200BF
V110B15T200BF
parsisiųsti: V110B15T200BF.pdf
V110B15T150BS3
V110B15T150BS3
parsisiųsti: V110B15T150BS3.pdf
V110B15T200BF2
V110B15T200BF2
parsisiųsti: V110B15T200BF2.pdf
V110B15T150BN
V110B15T150BN
parsisiųsti: V110B15T150BN.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus