V110B12M200BL2
VicorVicor
V110B12M200BL2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V110B12M200BL2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12V 200W
Duomenų lapai: V110B12M200BL2.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V110B12M200BL2 specifikacijos
Dalies numeris V110B12M200BL2 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V 200W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4765 pcs Duomenų lapas V110B12M200BL2.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 66V Įtampa - įėjimas (maks.) 154V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 200W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 87%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 16.67A 66V - 154V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 16.67A
Bazinės dalies numeris V110B12M200 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V110B12M200BG3
V110B12M200BG3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12V 200W
Sandelyje: 4984 pcs
parsisiųsti: V110B12M200BG3.pdf
RFQ
V110B12M200BF2
V110B12M200BF2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5010 pcs
parsisiųsti: V110B12M200BF2.pdf
RFQ
V110B12M200BL
V110B12M200BL