V110B12C200B
VicorVicor
V110B12C200B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V110B12C200B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12V 200W
Duomenų lapai: V110B12C200B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V110B12C200B specifikacijos
Dalies numeris V110B12C200B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V 200W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5018 pcs Duomenų lapas V110B12C200B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 66V Įtampa - įėjimas (maks.) 154V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 200W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 87%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 16.67A 66V - 154V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 16.67A
Bazinės dalies numeris V110B12C200 Programos ITE (Commercial)
Susiję produktai
V110B12C150BN3
V110B12C150BN3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12V 150W
Sandelyje: 5115 pcs
parsisiųsti: V110B12C150BN3.pdf
RFQ
V110B12C200BF3
V110B12C200BF3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12V 200W
Sandelyje: 490 pcs
parsisiųsti: V110B12C200BF3.pdf
RFQ
V110B12C150BN2
V110B12C150BN2
Sandelyje: 4478 pcs
parsisiųsti: V110B12C150BN2.pdf
V110B12C200BG
V110B12C200BG
Sandelyje: 538 pcs
parsisiųsti: V110B12C200BG.pdf
V110B12C200B2
V110B12C200B2
parsisiųsti: V110B12C200B2.pdf
V110B12C150BS3
V110B12C150BS3
parsisiųsti: V110B12C150BS3.pdf
V110B12C150BN
V110B12C150BN
parsisiųsti: V110B12C150BN.pdf
V110B12C200BF
V110B12C200BF
parsisiųsti: V110B12C200BF.pdf
V110B12C200BF2
V110B12C200BF2
parsisiųsti: V110B12C200BF2.pdf
V110B12C150BS2
V110B12C150BS2
parsisiųsti: V110B12C150BS2.pdf
V110B12C150BS
V110B12C150BS
parsisiųsti: V110B12C150BS.pdf
V110B12C200B3
V110B12C200B3
parsisiųsti: V110B12C200B3.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus