V110A28C400B
VicorVicor
V110A28C400B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V110A28C400B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 28V 400W
Duomenų lapai: V110A28C400B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V110A28C400B specifikacijos
Dalies numeris V110A28C400B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 28V 400W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5254 pcs Duomenų lapas V110A28C400B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 28V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 66V Įtampa - įėjimas (maks.) 154V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 400W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 87.7%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 14.28A 66V - 154V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 14.28A
Bazinės dalies numeris V110A28C400 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V110A28C400BF3
V110A28C400BF3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V 400W
Sandelyje: 373 pcs
parsisiųsti: V110A28C400BF3.pdf
RFQ
V110A28C400B3
V110A28C400B3
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5619 pcs
parsisiųsti: V110A28C400B3.pdf
RFQ
V110A28C300BS3
V110A28C300BS3
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V 300W
Sandelyje: 4479 pcs
parsisiųsti: V110A28C300BS3.pdf
V110A28C400BF
V110A28C400BF
parsisiųsti: V110A28C400BF.pdf
V110A28C300BN
V110A28C300BN
parsisiųsti: V110A28C300BN.pdf
V110A28C400BF2
V110A28C400BF2