V110A24H300B
VicorVicor
V110A24H300B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V110A24H300B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 24V 300W
Duomenų lapai: V110A24H300B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V110A24H300B specifikacijos
Dalies numeris V110A24H300B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 24V 300W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4417 pcs Duomenų lapas V110A24H300B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 24V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 66V Įtampa - įėjimas (maks.) 154V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 300W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 88.9%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 12.5A 66V - 154V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 12.5A
Bazinės dalies numeris V110A24H300 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V110A24E400BN
V110A24E400BN
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 24V 400W
Sandelyje: 398 pcs
parsisiųsti: V110A24E400BN.pdf
RFQ
V110A24H300B2
V110A24H300B2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 24V 300W
Sandelyje: 4061 pcs
parsisiųsti: V110A24H300B2.pdf
RFQ
V110A24E400BN3
V110A24E400BN3
Sandelyje: 435 pcs
parsisiųsti: V110A24E400BN3.pdf
V110A24E400BS2
V110A24E400BS2
Sandelyje: 4381 pcs
parsisiųsti: V110A24E400BS2.pdf
V110A24H300B3
V110A24H300B3
parsisiųsti: V110A24H300B3.pdf
V110A24E400BS
V110A24E400BS
Sandelyje: 463 pcs
parsisiųsti: V110A24E400BS.pdf
V110A24E400BN2
V110A24E400BN2
Sandelyje: 396 pcs
parsisiųsti: V110A24E400BN2.pdf
V110A24H300BF2
V110A24H300BF2
parsisiųsti: V110A24H300BF2.pdf
V110A24H300BG
V110A24H300BG
parsisiųsti: V110A24H300BG.pdf
V110A24E400BS3
V110A24E400BS3
parsisiųsti: V110A24E400BS3.pdf
V110A24H300BF3
V110A24H300BF3
parsisiųsti: V110A24H300BF3.pdf
V110A24H300BF
V110A24H300BF
parsisiųsti: V110A24H300BF.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus