V110A15C400B
VicorVicor
V110A15C400B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V110A15C400B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 15V 400W
Duomenų lapai: V110A15C400B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V110A15C400B specifikacijos
Dalies numeris V110A15C400B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 15V 400W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4929 pcs Duomenų lapas V110A15C400B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 66V Įtampa - įėjimas (maks.) 154V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 400W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 87.4%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 26.67A 66V - 154V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 26.67A
Bazinės dalies numeris V110A15C400 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V110A15C400BF3
V110A15C400BF3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 400W
Sandelyje: 4839 pcs
parsisiųsti: V110A15C400BF3.pdf
RFQ
V110A15C400BF
V110A15C400BF
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 4306 pcs
parsisiųsti: V110A15C400BF.pdf
RFQ
V110A15C400BG
V110A15C400BG
Sandelyje: 377 pcs
parsisiųsti: V110A15C400BG.pdf
V110A15C400BF2
V110A15C400BF2
parsisiųsti: V110A15C400BF2.pdf
V110A15C300BN2
V110A15C300BN2
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 300W
parsisiųsti: V110A15C300BN2.pdf
V110A15C400B3
V110A15C400B3