V048T096M025A
VicorVicor
Vicor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V048T096M025A
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 9.6V 240W
Duomenų lapai: V048T096M025A.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 810 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 810 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
V048T096M025A specifikacijos
Dalies numeris V048T096M025A Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 9.6V 240W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 810 pcs Duomenų lapas V048T096M025A.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 9.6V Įtampa - izoliacija 2.25kV
Įtampa - įėjimas (min.) 26V Įtampa - įėjimas (maks.) 55V
Įveskite Voltage Transformation Module Dydis / Matmenys 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Serija VI Chip® VTM® Galia (vatais) 240W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Module
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 4 (72 Hours)
funkcijos OCP, OTP, OVP, SCP Efektyvumas 95.8%
Išsamus aprašymas Voltage Transformation Module DC DC Converter 1 Output 9.6V 25A 26V - 55V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 25A