V048F480T006-CB
VicorVicor
V048F480T006-CB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V048F480T006-CB
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas VTM CURRENT MULTIPLIER EVAL BOAR
Duomenų lapai: 1.V048F480T006-CB.pdf2.V048F480T006-CB.pdf
  • Pranešimas
V048F480T006-CB specifikacijos
Dalies numeris V048F480T006-CB Gamintojas Vicor
Galimas kiekis 5020 pcs Duomenų lapas 1.V048F480T006-CB.pdf2.V048F480T006-CB.pdf
Įtampa - išvestis 48V Įtampa - įėjimas 26 V ~ 55 V
Panaudotas IC / dalis V048F480T006 Pateiktas turinys Board(s)
Serija VI Chip® VTM® Regulatorinė topologija Buck-Boost
Maitinimas - išvestis 300W Išėjimai ir tipas 1, Isolated
Kiti vardai 1102-1200
V048F480T006-CB-ND
V048F480T006CB
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dažnis - perjungimas 3.3MHz Išsamus aprašymas V048F480T006 VI Chip® VTM® DC/DC, Step Up or Down 1, Isolated Outputs Evaluation Board
Dabartinis - rezultatas 6.25A Tarybos tipas Fully Populated