V048F060T040-CB
VicorVicor
V048F060T040-CB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V048F060T040-CB
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas VTM CURRENT MULTIPLIER EVAL BOAR
Duomenų lapai: 1.V048F060T040-CB.pdf2.V048F060T040-CB.pdf
  • Pranešimas
V048F060T040-CB specifikacijos
Dalies numeris V048F060T040-CB Gamintojas Vicor
Galimas kiekis 4597 pcs Duomenų lapas 1.V048F060T040-CB.pdf2.V048F060T040-CB.pdf
Įtampa - išvestis 6V Įtampa - įėjimas 26 V ~ 55 V
Panaudotas IC / dalis V048F060T040 Pateiktas turinys Board(s)
Serija VI Chip® VTM® Regulatorinė topologija Buck
Maitinimas - išvestis 240W Išėjimai ir tipas 1, Isolated
Kiti vardai 1102-1194
V048F060T040-CB-ND
V048F060T040CB
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Pagrindinis tikslas DC/DC, Step Down "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Dažnis - perjungimas 2.5MHz Išsamus aprašymas V048F060T040 VI Chip® VTM® DC/DC, Step Down 1, Isolated Outputs Evaluation Board
Dabartinis - rezultatas 40A Tarybos tipas Fully Populated
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V048F060T040
V048F060T040
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 6V 240W