MV036T030M040A
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MV036T030M040A
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3V 150W
Duomenų lapai: MV036T030M040A.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 698 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 698 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
MV036T030M040A specifikacijos
Dalies numeris MV036T030M040A Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 698 pcs Duomenų lapas MV036T030M040A.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3V Įtampa - izoliacija 2.25kV
Įtampa - įėjimas (min.) 26V Įtampa - įėjimas (maks.) 50V
Įveskite Voltage Transformation Module Dydis / Matmenys 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Serija MV036A Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Module
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 4 (72 Hours)
funkcijos OCP, OTP, OVP, SCP Efektyvumas 94%
Išsamus aprašymas Voltage Transformation Module DC DC Converter 1 Output 3V 40A 26V - 50V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 40A