MV036F072M017-CB
VicorVicor
Vicor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MV036F072M017-CB
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas VTM CURRENT MULTIPLIER EVAL BOAR
Duomenų lapai: 1.MV036F072M017-CB.pdf2.MV036F072M017-CB.pdf
  • Pranešimas
MV036F072M017-CB specifikacijos
Dalies numeris MV036F072M017-CB Gamintojas Vicor
Galimas kiekis 5252 pcs Duomenų lapas 1.MV036F072M017-CB.pdf2.MV036F072M017-CB.pdf
Įtampa - išvestis 7.2V Įtampa - įėjimas 32 V ~ 50 V
Panaudotas IC / dalis MV036F072M017 Pateiktas turinys Board(s)
Serija VI Chip® VTM® Regulatorinė topologija Buck
Maitinimas - išvestis 120W Išėjimai ir tipas 1, Isolated
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 5 (48 Hours) Pagrindinis tikslas DC/DC, Step Down
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dažnis - perjungimas 3MHz
Išsamus aprašymas MV036F072M017 VI Chip® VTM® DC/DC, Step Down 1, Isolated Outputs Evaluation Board Dabartinis - rezultatas 16.67A