MV036F030M040-CB
VicorVicor
Vicor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MV036F030M040-CB
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas VTM CURRENT MULTIPLIER EVAL BOAR
Duomenų lapai: 1.MV036F030M040-CB.pdf2.MV036F030M040-CB.pdf
  • Pranešimas
MV036F030M040-CB specifikacijos
Dalies numeris MV036F030M040-CB Gamintojas Vicor
Galimas kiekis 5062 pcs Duomenų lapas 1.MV036F030M040-CB.pdf2.MV036F030M040-CB.pdf
Įtampa - išvestis 3V Įtampa - įėjimas 26 V ~ 50 V
Panaudotas IC / dalis MV036F030M040 Pateiktas turinys Board(s)
Serija VI Chip® VTM® Regulatorinė topologija Buck
Maitinimas - išvestis 120W Išėjimai ir tipas 1, Isolated
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 5 (48 Hours) Pagrindinis tikslas DC/DC, Step Down
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dažnis - perjungimas 3MHz
Išsamus aprašymas MV036F030M040 VI Chip® VTM® DC/DC, Step Down 1, Isolated Outputs Evaluation Board Dabartinis - rezultatas 40A
Tarybos tipas Fully Populated
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MV036F060M020
MV036F060M020
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 6V 120W
Sandelyje: 5884 pcs
parsisiųsti: MV036F060M020.pdf
RFQ
MV036F030M040
MV036F030M040
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3V 120W