FE175D480M033FP-00
VicorVicor
FE175D480M033FP-00 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FE175D480M033FP-00
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas AC/DC CONVERT 48V 6.9A PCB MOUNT
Duomenų lapai: 1.FE175D480M033FP-00.pdf2.FE175D480M033FP-00.pdf
  • Pranešimas
FE175D480M033FP-00 specifikacijos
Dalies numeris FE175D480M033FP-00 Gamintojas Vicor
apibūdinimas AC/DC CONVERT 48V 6.9A PCB MOUNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5011 pcs Duomenų lapas 1.FE175D480M033FP-00.pdf2.FE175D480M033FP-00.pdf
Svoris 0.245 lb (111.13g) Įtampa - 4 išėjimas -
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 48V Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 3.75" L x 1.50" W x 0.38" H (95.3mm x 38.2mm x 9.6mm)
Serija VI Brick® AC Front End Galia (vatais) 330W
Paketas / dėžutė 12-DIP Module Kiti vardai 1102-1552
FE175D480M033FP00
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apkrovos taisyklė 1% Linijinis reglamentas 1%
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Efektyvumas 94% Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 6.9A 85 ~ 264 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 6.9A Patvirtinimai CE, cULus, EN, IEC, TUV