B048T096T24A
VicorVicor
Vicor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B048T096T24A
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 9.6V 240W
Duomenų lapai: B048T096T24A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
B048T096T24A specifikacijos
Dalies numeris B048T096T24A Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 9.6V 240W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1372 pcs Duomenų lapas B048T096T24A.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 9.6V Įtampa - izoliacija 2.25kV
Įtampa - įėjimas (min.) 38V Įtampa - įėjimas (maks.) 55V
Įveskite Bus Converter Module Dydis / Matmenys 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Serija VI Chip® BCM® Galia (vatais) 240W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 4 (72 Hours)
funkcijos Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Efektyvumas 95.8%
Išsamus aprašymas Bus Converter Module DC DC Converter 1 Output 9.6V 25A 38V - 55V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 25A