VL-EBX-12T
VersaLogic CorporationVersaLogic Corporation
VL-EBX-12T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VL-EBX-12T
Gamintojas / Gamintojas: VersaLogic Corporation
Prekės aprašymas SBC PENTIUM M745 1.0 GHZ MAX 2GB
Duomenų lapai: VL-EBX-12T.pdf
  • Pranešimas
VL-EBX-12T specifikacijos
Dalies numeris VL-EBX-12T Gamintojas VersaLogic Corporation
apibūdinimas SBC PENTIUM M745 1.0 GHZ MAX 2GB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4484 pcs Duomenų lapas VL-EBX-12T.pdf
Laikrodžio laikmatis Yes Vaizdo išvestis VGA, LVDS
USB USB 2.0 (4) Saugojimo sąsaja SATA2 (2), ATA-4, ATA100, CompactFlash
Greitis 1.0GHz Dydis / Matmenys 5.75" x 8" (146mm x 203mm)
Serija Cobra RS-232 (422, 485) 4
RAM talpa / įdiegta 2GB/0GB Galia (vatais) 12W
Kiti vardai 1241-1039 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C