W45-66-46B
Vector Electronics & Technology, Inc.Vector Electronics & Technology, Inc.
Vector Electronics & Technology, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: W45-66-46B
Gamintojas / Gamintojas: Vector Electronics & Technology, Inc.
Prekės aprašymas CASE ALUM UNPAINTED 6.61"LX4.5"W
Duomenų lapai: W45-66-46B.pdf
RoHs statusas Netaikoma. Netaikoma
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
W45-66-46B specifikacijos
Dalies numeris W45-66-46B Gamintojas Vector Electronics & Technology, Inc.
apibūdinimas CASE ALUM UNPAINTED 6.61"LX4.5"W "Lead Free Status / RoHS" statusas Netaikoma. Netaikoma
Galimas kiekis 1297 pcs Duomenų lapas W45-66-46B.pdf
Svoris - Storis -
Dydis / Matmenys 6.610" L x 4.500" W (167.89mm x 114.30mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija - Reitingai -
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Aluminum
Aukštis 4.610" (117.09mm) funkcijos Card Guides
Išsamus aprašymas Case Metal, Aluminum Unpainted Cover Included 6.610" L x 4.500" W (167.89mm x 114.30mm) X 4.610" (117.09mm) Dizainas Cover Included
Konteinerio tipas Case Spalva Unpainted
Plotas (L x W) 29.8 in² (192 cm²)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C8,AL
C8,AL
Gamintojai: Serpac Electronic Enclosures
apibūdinimas: BOX ABS ALMOND 2.4"L X 1.85"W
Sandelyje: 63939 pcs
parsisiųsti: C8,AL.pdf
RFQ
Gamintojai: Bopla Enclosures
apibūdinimas: BOX FIBERGLASS GRY 4.33"LX2.95"W