CCA19P/90
Vector Electronics & Technology, Inc.Vector Electronics & Technology, Inc.
Vector Electronics & Technology, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CCA19P/90
Gamintojas / Gamintojas: Vector Electronics & Technology, Inc.
Prekės aprašymas CARD CAGE ASSMBLD PLSTC SCREW-IN
Duomenų lapai: CCA19P/90.pdf
RoHs statusas Netaikoma. Netaikoma
Akcijų būklė 473 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 473 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
CCA19P/90 specifikacijos
Dalies numeris CCA19P/90 Gamintojas Vector Electronics & Technology, Inc.
Galimas kiekis 473 pcs Duomenų lapas CCA19P/90.pdf
Įveskite Assembled Subracks with Card Guides Dydis / Matmenys 15.750" L x 19.000" W (400.05mm x 482.60mm)
Serija VectorPak™ CCA Medžiaga Aluminum
Aukštis 7U = 12.250" (311.15mm) Vadovas metodas Card Guide
Išsamus aprašymas Aluminum Assembled Subracks with Card Guides 7U = 12.250" (311.15mm) Kortelės dydžio diapazonas 11.500" H x 13.500" L (292.10mm x 342.90mm)