VS-SD553C45S50L
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-SD553C45S50L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VS-SD553C45S50L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prekės aprašymas DIODE MODULE 4.5KV 560A DO200AB
Duomenų lapai: 1.VS-SD553C45S50L.pdf2.VS-SD553C45S50L.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 626 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 626 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
3 pcs
  • Pranešimas
VS-SD553C45S50L specifikacijos
Dalies numeris VS-SD553C45S50L Gamintojas Vishay Semiconductor Diodes Division
apibūdinimas DIODE MODULE 4.5KV 560A DO200AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 626 pcs Duomenų lapas 1.VS-SD553C45S50L.pdf2.VS-SD553C45S50L.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) Standard Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 560A
Įtampa - suskirstymas DO-200AB, B-PUK Serija -
RoHS statusas Bulk Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Atsparumas @ Jei, F - Polarizacija DO-200AB, B-PUK
Kiti vardai *SD553C45S50L
SD553C45S50L
VS-SD553C45S50L-ND
VSSD553C45S50L
VSSD553C45S50L-ND
Veikimo temperatūra - jungtis 5µs
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Gamintojo kodas VS-SD553C45S50L
Išplėstas aprašymas Diode Standard 4500V (4.5kV) 560A Chassis Mount DO-200AB, B-PUK Diodų konfigūracija 75mA @ 4500V
apibūdinimas DIODE MODULE 4.5KV 560A DO200AB Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 3.24V @ 1500A
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 4500V (4.5kV)